Sylwester z Telwizyjną Dwójką w Zakopanem

Sylwester w Zakopanem to magia i niesamowita atmosfera a w tym roku czar tej wspaniałej nocy, będzie jeszcze bardziej porywający. Nie może Cię tam zabraknąć! Świętuj sylwester z całą Polską, pod zakopiańskim niebem...

31 grudnia, Dolna Rówień Krupowa na kilkanaście godzin zamieni się w największą scenę taneczną Europy! Świetną zabawę zagwarantują najlepsze przeboje wykonywane przez sławnych artystów a całe wydarzenie będzie transmitowane w TVP2.

Sylwester w Zakopanem na żywo w TVP2

Oficjalnie już wiadomo, że Sylwester 2016 transmitowany przez stację telewizyjną TVP2 odbędzie się w Zakopanem. Transmisja Sylwestrowej nocy odbędzie się w Zakopanem po raz pierwszy, dlatego stanowi wyzwanie oraz niewątpliwą atrakcję dla mieszkańców i przyjezdnych. Zarówno władze Zakopanego jak i telewizyjnej „Dwójki” zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby to wydarzenie było niepowtarzalne a sylwestrowy nastrój udzielił się zarówno osobom, które będą świętować go na żywo w Zakopanem jak i tym, którzy obejrzą wydarzenie w domu.

Na scenie zobaczymy w tym roku między innymi Marylę Rodowicz, Zakopower, Boney M, Margaret oraz wielu innych. Gwiazdą Sylwestrowej nocy będzie Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Zakopiańska Noc Sylwestrowa, będzie świetną okazją do zaprezentowania kultury, korzeni artystycznych oraz tradycji Podhala – jak podsumował burmistrz Zakopanego Leszek Dorula.

Całe wydarzenie poprowadzą Marcelina Zawadzka, Tomasz Kammel, Halinka Mlynkowa i Stanisław Karpiel-Bułecka.

Najlepsze noclegi na Podhalu na Sylwester 2016

Sylwester w Zakopanem zapowiada się w tym roku naprawdę wystrzałowo. Koncerty znanych gwiazd na żywo, świetna atmosfera Podhalańskiego regionu i niepowtarzalna możliwość uczestniczenia w tak ogromnym wydarzeniu, które po raz pierwszy będzie transmitowane na żywo z Zakopanego to coś, co sprawia, że nie może Cię tutaj zabraknąć! Rezerwuj pobyt u Semlów i ciesz się doskonałą lokalizacją oraz nieziemskimi widokami z Bańskiej Wyżnej.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.