Skoki narciarskie sezon 2014/2015

Gorąco zapraszamy wszystkich fanów białego szaleństwa na spędzenie sezonu zimowego U Semlów. Powitamy was nie chlebem i solą, a nartą i śniegiem!

skoki-2015-2

Już od listopada rusza nowy sezon skoków narciarskich, który mogą Państwo przeżyć w samym centrum wydarzeń. Nasz pensjonat oddalony jest o 6 kilometrów od rodzinnej miejscowości naszego wybitnego skoczka narciarskiego, mistrza olimpijskiego Kamila Stocha. To właśnie w Ząbie Kamil Stoch ma swój najbardziej oddany fanklub, wraz z którym będą mieli okazję Państwo przeżywać skoki narciarskie 2015. Z naszej miejscowości, czyli Bańskiej Wyżnej w niespełna 10 minut dotrzecie na miejsce i będziecie mogli zwiedzić Ząb, piękną malowniczą miejscowość Podhalańską. Fani skoków będą również mogli ruszyć do niedaleko położonego Zakopanego, by wspierać naszych skoczków przy Wielkiej Krokwi.
Także nasz pensjonat przygotowuje się do kibicowania, dlatego jeśli zdecydują Państwo na pozostanie w Bańskiej Wyżnej, poczujecie ducha zawodów.

skoki-2015-3

Wypoczynek U Semlów, to niepowtarzalna okazja, by przeżyć wspaniały czas. Mogą Państwo zarezerwować u nas ferie zimowe i do woli szaleć na nartach, czy snowboardzie. Nasz dom gościnny to miejsce przyjemne, o rodzinnej atmosferze i w stu procentach oddane swoim wczasowiczom. U nas przysłowie "czym chata bogata" ma 100 % zastosowania. Co ważniejsze, będą mieć Państwo możliwość nie tylko kibicowania skoczkom, ale i aktywnego spędzenia czasu. W pobliżu znajdziecie kilka świetnie przygotowanych wyciągów narciarskich i fantastycznych tras. A jeśli jeszcze nie umiecie jeździć na nartach, nic straconego - na miejscu znajdziecie najlepszych instruktorów narciarstwa.

Gorąco zapraszamy do naszego pensjonatu. Warto już dziś zarezerwować miejsce na ferie.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.