Kulinarna podróż z serwisem Smaki Podhala

Najpiękniejsze szlaki turystyczne Podhala zostały już wielokrotnie opisane, teraz nadszedł czas aby przedstawić ten niezwykły region od zupełnie innej strony.

Serwis smakipodhala.eu, specjalnie z myślą o podniebieniach najwybredniejszych smakoszy, przygotował mapę szlaku prowadzącego przez krainę prawdziwych kulinarnych rozkoszy.

smaki-podhala1

Odwiedzając Podhale nie można nie skosztować tradycyjnych przysmaków, które już od dawna rozsławiają ten region nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Od teraz nie musisz już zastanawiać się gdzie dobrze zjeść podczas rodzinnego urlopu w górach - na stronie smakipodhala.eu rozpoczęła się bowiem inicjatywa zatytułowana "Szlak kulinarny". W zakładce prezentowana jest mapa trzydziestu najlepszych restauracji i karczm, serwujących nie tylko tradycyjne góralskie specjały, ale również nowoczesne interpretacje dobrze znanych dań. Przy każdej pozycji zamieszczone są dane teleadresowe, oraz opis sztandarowego dania lokalu wraz z jego fotografią. Aż ślinka cieknie!

smaki-podhala2

Celem inicjatywy jest ułatwienie poznania podhalańskiej tradycji kulinarnej, która narodziła się w niezwykle trudnych warunkach ekonomiczno-geograficznych, a mimo to zdołała podbić serca milionów smakoszy. Zapraszamy i życzymy smacznego!

Zapraszamy do odwiedzenia strony http://smakipodhala.eu/

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.