Nowa atrakcja w regionie dla całej rodziny

Dla ciekawych wrażeń oraz nauki Niedzica przygotowała coś niezwykłego. W jednym miejscu można spotkać park miniatur, parki linowy oraz karczmę.

Miejsce niezwykłe, ponieważ łączy w sobie obiekty sakralne, zamki i wiele więcej atrakcji. Wszystkie obiekty zostały stworzone w skali 1:20 przez co można je zobaczyć z bliska, ma się je na wyciągnięcie ręki.
Niedzica oferuje atrakcje najwyższych lotów a kiedy o lotach mowa nie można zapomnieć, że w Niedzicy do dyspozycji gości oddany został park linowy do którego zaprasza się zarówno tych małych jak i tych dużych smyków. Przygotowane zostały specjalne trasy przeznaczone dla dzieci.

Do dyspozycji gości jest również park rozrywki z wielkimi dmuchanymi zamkami-zjeżdżalniami za którymi wprost przepadają dzieci - te duże i małe. Kolorowe, barwne i przykuwające wzrok tak właśnie wyglądają dmuchane zamki w naszym parku rozrywki!

Kiedy już zmęczeni podniebnymi wojażami postanowimy odpocząć i zjeść coś pożywnego udać się powinniśmy do karczmy. Karczma Zadyma to tradycyjne miejsce z własnoręcznie wypiekanym chlebem a co lepsza z własnoręcznie ważonym piwem o tej samej nazwie co karczma. Klientom oferujemy również wszystkie uroki Zamku w Niedzicy a w upalne dni odpoczynek nad zalewem.
Niedzica oferuje zabawę dla tych dużych i małych. Zabierz całą swoją rodzinę do Niedzicy by miło spędzić letnie wolne od pracy popołudnie.

parkminiatur.org

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.