Jesienny urlop w górach to zawsze dobry pomysł. Mieniące się złotymi barwami drzewa, krajobrazowe szlaki i monumentalne szczyty. Miejscem wartym uwagi jest Dolina Chochołowska - często kojarzona wyłącznie z wiosennymi krokusami. Tymczasem to także idealne miejsce na listopadowe spacery.

Zobacz więcej

Aby ten czas był bezpieczny dla nas wszystkich w naszym obiekcie będziemy stosować się do wytycznych rządu i podejmiemy wszelkie działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom naszego obiektu oraz gościom, którzy będą korzystać z naszych usług. Codziennie nasz obiekt będzie poddawany pracom porządkowym, podczas których nastąpi dezynfekcja wszystkich często dotykanych powierzchni takich jak klamki, poręcze, uchwyty itd.

Zobacz więcej

Powoli wybudzamy się z zimowego snu. Już za kilka dni, 21 marca, będziemy obchodzić pierwszy dzień wiosny. Stopniowo słońce będzie świeciło dla nas coraz dłużej. To też wyjątkowy moment, w którym częściej wracamy do porzucanych aktywności, zaczynamy dbać o formę i zdrowe samopoczucie. Wiosna to także czas planowania urlopów, odpoczynku po ciężkiej pracy.

Zobacz więcej

Wiele turystów wybierających się do Zakopanego w ferie zastanawia się z pewnością czy w zimie można iść w góry. Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca - tatrzańskie szlaki dostępne zimą stanowią większość tego, po czym można spacerować latem. W okresie zimowym,

Zobacz więcej

Nowy Targ to miasto, które już od średniowiecza znane jest ze swoich wspaniałych jarmarków. Tradycja ich urządzania przetrwała aż do dziś i niedawno znów można było bawić się na Jarmarku Podhalańskim, a tegoroczna edycja XVIII edycja znów przyciągnęła tłumy.

Zobacz więcej

Rabaty w Naszym pensjonacie

Karta Tatrzańska

goracy potok

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.