Majówka w górach 2014, sprawdź najnowsze oferty

Weekend majowy

Nadchodzący długi weekend majowy, to doskonałą okazja do tego, by wybrać się na wycieczkę.

Nie trzeba jednak pakować się do samolotu i jechać gdzieś daleko, nad Morze Śródziemne. Wystarczy udać się na polskie Podhale, żeby w pełni docenić miejscową pogodę i wszystkie jej walory.

Polskie góry o tej porze roku są wyjątkowo piękne. Choć trzeba przyznać, że w czasie weekendu majowego wielu Polaków obierze ten kierunek, to jednak nie wszyscy będą mieli załatwione wcześniej noclegi. Dlatego warto być od nich mądrzejszym i ubiec innych, zamawiając sobie miejsce do spania z większym wyprzedzeniem.

Wyjątkowym miejscem, w którym niewątpliwie warto się zatrzymać jest Dom Gościnny U Semlów w Bańskiej Wyżynie, w którym za niewielką cenę można nie tylko przenocować, ale również dobrze zjeść i pobawić się na organizowanej późnym wieczorem imprezie. Warto również rozważyć przyjazd na miejsce z większą grupą znajomych, ponieważ wówczas ceny okazują się jeszcze odrobinę niższe.

Główną atrakcją okolicy są doskonałe tereny na wycieczki piesze i rowerowe. Jedynie zimą przyjeżdżają tam narciarze, a stoki pękają wówczas w szwach od natłoku turystów.

Zobacz ofertę majową...

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.