Zima zima i po zimie. Zakończenie sezonu zimowego

Zima w górach

Zima 2013/2014 w pensjonacie "u Semlów" była bogata w wiele niezwykłych atrakcji turystycznych.

Mamy nadzieję, że Państwa pobyt u nas, umożliwił stworzenie wielu niezapomnianych dla Państwa wspomnień.

Przeżycie prawdziwego góralskiego kuligu oraz odpoczynku przy wieczornym ognisku, była niezwykle kusząca dla naszych gości. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również Termy Podhalańskie w Szafach, które pozwoliły na pełne odprężenie oraz regenerację sił fizycznych, dzięki zanurzeniu się w gorącej wodzie, w otoczeniu białego śniegu.

Dla zwolenników nart, były przygotowane profesjonale trasy w Czerwiennym, Małym Cichem oraz Zakopanym. Przy większości zamontowane były wyciągi krzesełkowe oraz orczykowe. Dla amatorów istniała możliwość uczęszczania do szkółki narciarskiej, a także wypożyczenie profesjonalnego sprzętu. Niezwykle dużą popularnością wśród naszych gości, cieszył się również nowy wyciąg krzesełkowy w Suche -www.skisuche.com.

W zimowe wieczory, rozbrzmiewała muzyka góralska z pobliskich karczm, która zapraszała wszystkich do wspólnego tańca i zabawy. Po wspólnym spędzeniu czasu, nasi goście mogli wrócić do swoich pokojów na nocleg i regenerację sił, by rano obudziła ich piękna panorama Tatr.

Sezon zimowy 2013/2014 dobiegł już niestety końca. Jednak mamy nadzieję, że czas spędzony przez Państwa, w pensjonacie "U Semlów" dalej przywołuje Państwa uśmiech i wspomnienia miłych chwil. Serdecznie zapraszamy na sezon letni i cieszymy się, że mogliśmy gościć tak wspaniałe osoby!

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.