Wiosna za pasem - Jakie oferty przed nami

Powoli wybudzamy się z zimowego snu. Już za kilka dni, 21 marca, będziemy obchodzić pierwszy dzień wiosny. Stopniowo słońce będzie świeciło dla nas coraz dłużej. To też wyjątkowy moment, w którym częściej wracamy do porzucanych aktywności, zaczynamy dbać o formę i zdrowe samopoczucie. Wiosna to także czas planowania urlopów, odpoczynku po ciężkiej pracy.

Krokusy

WIELKANOC

To jeden z pierwszych wolnych terminów po zimowym szaleństwie – feriach. Spędzamy ten czas przede wszystkim z najbliższymi. Coraz częściej jednak wspólnie z nimi wybieramy się w nowe regiony i celebrujemy ten okres poza domem. Wszystko po to, żeby mieć więcej czasu dla swoich bliskich, nie marnować go m.in. w kuchniach. A także wykorzystać kilka dni wolnych od pracy.
U Semlów poczujesz się jak w domu. W ofercie wielkanocnej mamy przewidziane dodatkowo:

  • -Śniadanie wielkanocne
  • -Wspólne malowanie pisanek

JajkoWielkanocne

MAJÓWKA

Majówka standardowo wypada 1-3 maja. W tym roku to piątek- sobota. Wielu z Was zapewne będzie chciała wykorzystać jeden dzień wolnego więcej i zorganizować krótki wypad, np. w góry. Przyjęło się, że to także symboliczny start grillowania, ognisk, pieczenia kiełbasek, a także plenerowych spotkań ze znajomymi. Ci, którym uda się nieco przedłużyć majówkę mogą wybrać się także do Doliny Chochołowskiej, gdzie o tej porze roku krokusy będą już w pełni zakwitały na polanach. Coraz wyższe temperatury będą sprzyjać popołudniowym spacerom oraz aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Majowka

BOŻE CIAŁO (CZERWCÓWKA)

Boże Ciało to ruchome święto kościelne, które zazwyczaj skutkuje dłuższym weekendem. W tym roku Boże Ciało wypada w czwartek, a to oznacza 4- dniowy weekend. Warto już teraz zaplanować sobie ten czas. Czerwiec to znacznie cieplejszy miesiąc, na szlakach powoli robi się tłoczno, a miejsca w pensjonatach i hotelach znikają jak świeże bułeczki. Wybierając Pokoje Gościnne u Semlów macie gwarancję najlepszej ceny. Oferujemy także pyszne śniadania i obiadokolacje. Nasz obiekt zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości Bańska Wyżna. To idealny punkt na mapie dla osób planujących spędzić długi weekend w górach, na szlakach, czy to pieszych czy rowerowych. Okolica jest spokojna i bezpieczna. Doskonała także dla rodzin z dziećmi. Dojazd do Zakopanego zajmie nam tylko 20 minut.

OdpoczynekWGórach

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.