Aktywne ferie z Highlanders u Semlów

Jeśli chcesz spędzić wyjątkowe ferie zimowe na Podhalu spędź je rezerwując noclegi w pokojach gościnnych u Semlów. Współpraca z firmą Highlanders zaowocowała wyjątkową ofertą ferii dla całej rodziny.

Firma ta specjalizuje się w organizowaniu zimowego wypoczynku, w czasie którego nie ma miejsca na nudę, bez względu na aurę, jaka panuje na dworze.

Goście korzystając z propozycji ferii organizowanych przez Highlanders, otrzymują nocleg u nas, gdzie w komfortowych warunkach mogą wypocząć po aktywnym czasie spędzonym na stoku. Nasze pokoje są przytulne, urządzone z klasą i smakiem. W ramach oferty proponujemy pyszne, domowe jedzenie, które zadowoli każdego smakosza. W naszym obiekcie organizujemy również różne imprezy integracyjne, które znacznie uatrakcyjnią wspólne wieczory spędzone przy kominku. Organizujemy również zabawy przy muzyce góralskiej na żywo do białego rana.

Zapewniamy noclegi, pyszne wyżywienie i inne wieczorne atrakcje, natomiast firma Highlanders organizuje uczestnikom ferii naukę i zabawę w ciągu dnia. To wspaniały czas spędzony na nartach i innych aktywnościach. Serdecznie zapraszamy. Ferie spędzone z nami i firmą Highlanders na pewno będą niezapomniana przygodą.

highlanders.pl

Zdjęcia z ferii zimowych 2014.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.