Jeżeli wypad na narty, to tylko na Podhale!

Jeżeli szukasz idealnego miejsca na spędzenie zimowego wypoczynku w górach, to dobrze trafiłeś. Pokoje Gościnne U Semlów to idealna baza wypadowa na największe i najciekawsze ośrodki narciarskie w okolicy — tak więc nie wahaj się ani chwili i już dziś rezerwuj ferie zimowe na Podhalu!

Wyciągi narciarskie na Podhalu

wyciągi narciarskie na podhalu

Wśród ośrodków narciarskich na Podhalu to Kotelnica Białczańska jest z pewnością najciekawszą propozycją. Kotelnica to największa stacja narciarska położona na Podhalu, która jest doskonałym miejscem zarówno dla osób dopiero uczących się jeździć na nartach, jak i dla tych którzy początki mają już dawno za sobą. Ośrodek dysponuje 14 km tras o różnym poziomie trudności (od trudnych po bardzo łatwe). Ośrodek ten znajduje się w Białce Tatrzańskiej, a dojazd z naszego pensjonatu nie powinien Państwu zając więcej niż 25 minut (ok. 18 km).

Wyciągi dla wymagających

wyciągi narciarskie na podhalu

Jeżeli chodzi o stoki narciarskie to miejscowością, w której znajdziemy ich najwięcej, jest oczywiście Zakopane. Wśród miejsc, które szczególnie warto tam odwiedzić, króluje Kasprowy Wierch, gdzie znajdują się dwie przestronne i niezwykle widokowe trasy narciarskie. Obie zaczynają się dość stromym spadkiem, dlatego jest to raczej propozycja dla wytrawnych narciarzy — odległość od naszego pensjonatu to ok. 19 km (30 minut samochodem).

Rodzinny wypad na narty

wyciągi narciarskie na podhalu

Dla rodzin z dziećmi polecić z kolei możemy Centrum Narciarskie NOSAL, z pięcioma trasami łatwymi (18 km od pensjonatu), Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny HARENDA (19 km od pensjonatu) czy Polanę Szymoszkową z dwoma komfortowymi wyciągami krzesełkowymi, gdzie dobrze będą się bawić zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze — dojazd tam zajmie jedynie 20 minut.

Wyciągów i ośrodków narciarskich na Podhalu jest oczywiście o wiele więcej, a większość z nich znajduje się w promieniu ok. 30 minut drogi od naszego pensjonatu, który jak widać stanowi idealne miejsce na aktywny, zimowy wypoczynek.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.