Noclegi na Podhalu blisko basenów

Wyjazd w góry to wielka atrakcja, a jeśli można połączyć ją z relaksem w ciepłych termalnych wodach, staje się atrakcją podwójną.

Radość w zasięgu ręki

noclegi w górach blisko basenów termalnych

Pobyt w Bańskiej Wyżnej, ze względu na niewielką odległość od Szaflar, w których zlokalizowane są dwa duże kompleksy basenowe, pozwala na wzbogacenie wypoczynku w górach o dodatkowe uciechy.

Pobyt w pensjonacie „U Semlów” zapewnia noclegi na Podhalu blisko basenów. Ze względu na niewielką odległość, wynoszącą niewiele ponad 4 km, dojazd do term jest nieskomplikowany i szybki.


Dwa kompleksy – moc zabawy

Prezentowane obiekty oferują wiele atrakcji:

noclegi w górach blisko basenów termalnych

Termy Szaflary

Obiekt obejmuje 2 zewnętrzne i 2 wewnętrzne baseny oraz brodzik dla dzieci. Baseny wyposażone są w zjeżdżalnie – trzytorową rodzinną oraz stromą dla amatorów szybkiej jazdy. W nieckach znajdują się urządzenia do hydromasażu, np. bicze wodne i gejzery.

Poza atrakcjami basenowymi, Termy Szaflary proponują również wypoczynek w saunie. Do dyspozycji jest sauna parowa, sucha, ziołowa oraz na podczerwień. W kompleksie skorzystać można również ze SPA.

noclegi w górach blisko basenów termalnych

Termy Gorący Potok

Obiekt oferuje w strefie basenowej 10 basenowych niecek, w tym brodzik dla najmłodszych. Wyposażone są one w fontanny, wodotryski i masaże. Są także 2 zjeżdżalnie – jedna długa, z serpentynami, druga stroma dla potrzebujących mocnych wrażeń. W kompleksie jest także park linowy i huśtawka Big Swing.

Kompleks posiada strefę relaksu – znajdują się w niej kameralne niecki basenowe, jacuzzi, sauny suche i parowe, tężnia solna, a także kadzie borowinowe.

Na Podhalu każdy znajdzie coś dla siebie.


Foto:
https://www.goracypotok.pl
http://www.termyszaflary.com

Zapraszamy do polubienia naszego profilu.